Kabaret Czwarta Fala- powstał w 2009 roku w Kielcach. Zdobywcy przeszło 50 nagród na ogólnopolskich przeglądach i festiwalach kabaretowych, z czego zdecydowaną większość stanowią nagrody publiczności.

 

Najpopularniejszy kabaret na polskim YouTube, ponad 750 000 aktywnych subskrybentów i przeszło 250 000 000 wyświetleń ich filmów sprawiają, że nie trzeba ich nikomu przedstawiać. Twórcy kultowej postaci Janusza, którego przygody z zapartym tchem śledzi cała Polska.

 

Autorzy parodii Wieśka Tico, która osiągnęła rekordową liczbę ponad 50 000 000 odsłon, oraz "Mój Passat robi we wsi szum", która przekraczając liczbę 70 000 000 wyświetleń stała się najpopularniejszą parodią w historii polskiego YouTube!

 

Na scenie tworzą wybuchową mieszankę doświadczenia, z młodzieńczą energią, całkowicie pomijając tematy polityczne, religijne.

 

W programie nie znajdują się żadne wulgaryzmy, dzięki czemu Czwarta Fala jest kabaretem dla widzów w każdym wieku, tym bardziej, iż po ogromnym sukcesie na YouTube, potężną część widowni stanowią dzieci i młodzież.

W skład Czwartej Fali wchodzą

team

Damian Lebieda - naczelny tekściarz Czwartej Fali. Twórca znaczącej części tekstów parodii piosenek, filmów fabularnych, skeczy i wszystkiego co powstaje pod szyldem Czwartej Fali. Doskonały odtwórca szerokiego wachlarza ról, począwszy od Terminatora, poprzez Wentyla, na Małpie Januszu skończywszy. Jest fanem piłki nożnej, motoryzacji i pierogów swojej babci. Ma wspaniałą córkę, która na szczęście odziedziczyła po nim wszystko oprócz urody.

team

Mateusz Lewkowicz - na scenie potrafi wcielić się w każdą postać, jedną niewinną miną umie wprawić w śmiech całą salę. Niektórzy twierdzą, że jest podobny do Ryana Goslinga, zgadzamy się, ale według nas przypomina Goslinga po trzyletnim pobycie w Rosji. Doskonały logistyk- wie jak rozplanować trzy dni zdjęciowe tak, aby zajęły kilka godzin, a trzygodzinną imprezę, by potrwała cztery dni. Nie toleruje kłamstwa i glutenu.

TERMINY

SOCIAL MEDIA

Kabaret Czwarta Fala

Telefon: 535 550 238

Email: kcf@tlen.pl

Strona stworzona przez Doca.pl, 2018